.

.

Мотоциклите го Поставите Спојки Триење Диск За CRF250R 08 09 10 11 12 13 14 15 CRF250X 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15

Мотоциклите го Поставите Спојки Триење Диск За CRF250R 08 09 10 11 12 13 14 15 CRF250X 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15

DEN 936.00
DEN 1039.68
-10 %
Од стока


Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет, Цена За комплет(8 парчиња) Спецификација : Боја : Како Слики Материјал : Плута Основа.
Погодни За :
CRF250 R 08-15
CRF250 X 04-15
Пакетот Вклучува : 1 Сет Спојки Плочи Како слики Инсталација Настава НЕ се Вклучени
не го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.
ќе добиете истиот предмет како на сликите. Можеби Малку На Разликата Околу Боја Како Светлина За Време На Ударот.
Увозни давачки, даноци и такси не се вклучени во точка цена, тоа значи дека шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци за вас, ако сакате да се добие предмети
о Превозот време во Следната форма :
можеби Haja одредено Задоцнување, Како и Превозот на Компанијата Или Обичаи, јас Ви Посакувам Да не Контактирате Ако Задоцнување, Но Не за Да го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Ја Одберете Испратени Од Експрес, Понекогаш Луѓето Нема Да Објавувате Пораки Што Сте Ги Одбрале Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење, А Можеби И За Време На Испорака Не Е Побрзо.
ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Име На Модел:
X201803261541
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Дијаметар:
14cm
Материјал Тип:
корк
Специјални Функции:
спојката диск
Објектот Должина:
14cm
R

Купувачите избираат и