.

.

Atreus Автомобил Мраз Scraper Снег Четка за Чистење Алатката за ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Jetta Тојота е корола Мерцедес W203 Saab Рено Dacia Duster

Atreus Автомобил Мраз Scraper Снег Четка за Чистење Алатката за ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Jetta Тојота е корола Мерцедес W203 Saab Рено Dacia Duster

DEN 763.00
DEN 953.28
-20 %
Од стока

Стигнале мраз лопата четка Материјал : Алуминиумски + пластична По својата Големина : 62 * 10СМ По истегнување на големина : 87 * 10СМ 1 : справи со внатрешноста е алуминиум пол, со голема сила, добра цврстина 2 : стигнале алуминиумски шипки, слободно да ја определите должината 3 : лесно за чистење снег, за различни модели
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Тип На Објект:
Мраз Scraper
Објектот Должина:
62cm
Бренд Име:
Atreus
Објектот Висина:
6cm
Материјал Тип:
Алуминиум + пластика
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.25kg
R

Купувачите избираат и