.

.

Врвен Квалитет на автомобил покритие пластични фендер мека mudguard заштита на наушник поздравниот кал guard рамка 4pcs За Субару XV 2012 2013 2014 2015

Врвен Квалитет на автомобил покритие пластични фендер мека mudguard заштита на наушник поздравниот кал guard рамка 4pcs За Субару XV 2012 2013 2014 2015

DEN 1372.00
DEN 1541.28
-11 %
Од стока


За НАС
Нашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто.
Главни производи вклучуваат различни модели на Автомобили на Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци , и така, на пример : Педалот за гас на возилото, рачки на вратите и чинии, клучни случаи, Назад Пред трим панел, и така натаму.
Превозот
1) Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни . Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС, DHL, Fedex, UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
2) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail. Време на испорака 7 до 35 дена
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2012-2015
Објектот Ширина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
декорација&заштитата и безбедноста на
Име На Модел:
SE4GFVSDZ6V1ASD6VC1
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Тежина:
0.87kg
Објектот Должина:
1cm
R

Купувачите избираат и