.

.

ZD За Фолксваген Опел Mazda Ford Chevrolet Citroen Volvo Peugeot Автомобил Универзална Издувните Пригушувач Совет Цевка Хром Нерѓосувачки Челик

ZD За Фолксваген Опел Mazda Ford Chevrolet Citroen Volvo Peugeot Автомобил Универзална Издувните Пригушувач Совет Цевка Хром Нерѓосувачки Челик

DEN 225.00
DEN 280.80
-20 %
Од стока

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет, Направени од Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, анти-корозивни, отпорност на корозија, трајни Едноставна инсталација, нема потреба од дупчење или заварување Идеален за авто DIY, совршена замена Забелешка : за Да се спречи повредени ве молиме носете ракавици кога инсталација за Да се избегне издувни цевки изгори кога автомобилот само престана или започна Пакет, вклучувајќи : 1 x Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Цевки Fitment Одговара За сите автомобили (треба да doublecheck големината пред да се одлучи да се одржи редот. ако не сте сигурни дека е точна големина за вашиот автомобил, можете да контактирате со нас, ние ќе ви ги даде предлог,ви благодарам!)

Бренд Име:
ZD
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Монтажа Позиција:
Задните
Тип:
Micropole Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
автомобил декорација
Производителот Дел Број:
автомобил декорација
Другиот Дел Број:
автомобил декорација
Специјални Функции:
автомобил декорација
R

Купувачите избираат и