.

.

yesetn торба 060217 жените нова едноставна еден рамо tote торба за шопинг торба

yesetn торба 060217 жените нова едноставна еден рамо tote торба за шопинг торба

DEN 528.00
Од стока

yesetn торба 060217 жените нова едноставна еден рамо tote торба за шопинг торба

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
YESETN
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
кофа
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
060217
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Totes
Надворешноста:
Никој
Големина:
28*35*7cm
R

Купувачите избираат и