.

.

Следи 4631127 за Hitachi Багер Zaxis ZX270-3 ZX240-3 ZX330-3 ZX250LC-3 Бесплатен Превозот

Следи 4631127 за Hitachi Багер Zaxis ZX270-3 ZX240-3 ZX330-3 ZX250LC-3 Бесплатен Превозот

DEN 54960.00
Од стока


Следи 4631127 за Багер Zaxis ZX270-3 ZX240-3 ZX330-3 ZX250 LC-3 Бесплатен Превозот
Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelian
Вовед :
Дел име : следење Дел број : 4631127 Апликација (само за референца) : одговара за Багер ZAXIS240-3; ZAXIS330-3; ZAXIS270-3; ZAXIS450-3; ZAXIS850-3; ZAXIS650 LC-3; ZAXIS240 LC-3; ZAXIS250 LC-3; ZAXIS250 LCN-3; ZAXIS250 H-3; Забелешка : Ова е за замена, но тоа може да се работи и за вас.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayдокументот ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.

Електронски:
No
Тип На Објект:
Други
моќност:
види опис
Бренд Име:
Holdwell
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Напон:
See Description
Име На Модел:
4631127
Материјал Тип:
види опис
Хардвер Верзија:
види опис
Објектот Должина:
0inch
Верзија На Софтвер:
4631127
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
следи
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
4631127
Производителот Дел Број:
4631127
R

Купувачите избираат и