.

.

Се користи за HP/Бајонет NIBP ткаенината воздух црева машки конектор,10 компјутери во собата.

Се користи за HP/Бајонет NIBP ткаенината воздух црева машки конектор,10 компјутери во собата.

DEN 518.00
DEN 576.00
-10 %
Од стока


Функција:
NIBP ткаенината конектор
Број На Модел На:
C32
Големина:
male
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Материјал:
ПОМ
R

Купувачите избираат и