.

.

К-TL-144

К-TL-144

DEN 767.52
Од стока


добредојдовте на нашиот Бренд Koo K професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!
Тема : карактеристики на Производот : Боја : позлата и црвена леќа Материјал : високо квалитетна ABS пластика и црна површински третман Сијалица тип : блескаво светилка Состојба : 100% НОВ Работата : Кочница светлина (црвена) Линија светилка (црвено) Лиценца светлина (бела) Големина : 5 "долго x2" x2.5 "H 1 X опашка светлина
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Бренд Име:
lizoai
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
R

Купувачите избираат и