.

.

Свадба Свадба Коса Додатоци Пенливи Австриската Кристал Кристал Коса Клип HairPiece Жените Накит, Коса стап Матурска Партија

Свадба Свадба Коса Додатоци Пенливи Австриската Кристал Кристал Коса Клип HairPiece Жените Накит, Коса стап Матурска Партија

DEN 671.52
Од стока


Големина : производот вкупно за : 13cm. Тежина : 64g на задната страна имаат клип,клип големина е за : 6cm .
Материјал : Користете Австриската Кристали, Сребрена Боја Метал
Фантастични коса додатоци за Булчински Свадбена Церемонија Партија
Професионални Трговија На Големо Дистрибутер

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Barrettes
Бренд Име:
fengyingliu
Број На Модел На:
A88-1
R

Купувачите избираат и