.

.

Нов Тренд Барок Сомот Круна Метални Игли Кристал Цвет Hairband Накит чипка Додатоци Свадба Партија Тиара Бисер Headband Gi

Нов Тренд Барок Сомот Круна Метални Игли Кристал Цвет Hairband Накит чипка Додатоци Свадба Партија Тиара Бисер Headband Gi

DEN 740.00
DEN 948.48
-22 %
Од стока

Нов Тренд Барок Сомот Круна Метални Игли Кристал Цвет Hairband Накит чипка Додатоци Свадба Партија Тиара Бисер Headband Подароци
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас.
Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме!
Ако имате било questure ,не заборавајте да контактирате со нас !

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
poppetlove
Стил:
Тренди
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
461313
Метали Тип:
Никој,Бакар
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Чипка
боја:
како слика
клучни зборови:
Свадба Headband
is_customized:
yes
Употреба:
Костимот Декорација,Косата Додаток
Обликот:
како Слика
Место на Потекло:
cn
Тип:
Декоративни Цвеќиња &Headwear
погоден:
жена
ширина :
4cm
Тежина:
100g
R

Купувачите избираат и