.

.

2017 2 ПАРЧИЊА Headbands Поставите Мајка Бебиња Коса Додатоци Вратоврска Bowknot Headband Водат Коса Обрачот Шест Бои М8

2017 2 ПАРЧИЊА Headbands Поставите Мајка Бебиња Коса Додатоци Вратоврска Bowknot Headband Водат Коса Обрачот Шест Бои М8

DEN 108.00
DEN 108.48
-0 %
Од стока


Материјал : Памук
Бои : Шест Бои
Големина : Мама : 85*6.5 см Деца : 67*5cm

Одделот За Името:
Бебето
Материјал Состав:
Органски Памук,Chiffon,Памук Мешавини,Памук
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Headbands
Возраст Опсег:
12M,24M,6M
Бренд Име:
Bobora
Тип:
Headbands
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
R

Купувачите избираат и