.

.

Најновите Принцезата Belle Возрасни Жени Костим Убавицата и Ѕверот Cosplay Костим Fantasia ноќта на Вештерките Cos За Девојки се Облекуваат

Најновите Принцезата Belle Возрасни Жени Костим Убавицата и Ѕверот Cosplay Костим Fantasia ноќта на Вештерките Cos За Девојки се Облекуваат

DEN 4728.00
DEN 5083.20
-7 %
Од стока


Објектот спецификација Состојба : Нов Бренд Повод : Cosplay Материјали : Сатен Големина : S/M/L/XL /Сопствени Направени Боја : (Како на Сликата Покажува) Точка вклучува : Фустан+Petticoa+Ракавици Овој костим може да биде нарачана ,Ако сакате да го прилагодите ! ве молиме изберете една големина ,и кажете ни ја вашата висина ,биста ,половината ,рамо и хип ,ви благодариме
Плаќање :
1.ние прифаќаме сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам
2.ние ќе го организира превозот откако ќе се направи исплата ,ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата успех пред да се затвори страница .
Превозот :
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС.

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Убавицата и Ѕверот
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
Zebran Zheng
Број На Модел На:
A859
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Сатенски
Знаци:
belle
Големина:
S,M, L, XL,Една големина
Стил:
моден стил
Состојба:
новиот бренд
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Материјал:
Сатенски
Извор:
Убавицата и Ѕверот
R

Купувачите избираат и