.

.

XBL КОСА Клип Во Човечка Коса Екстензии Бразилецот Човечка Коса Remy Коса Ткае 7pcs/set 120g Природна Боја Бесплатен Превозот

XBL КОСА Клип Во Човечка Коса Екстензии Бразилецот Човечка Коса Remy Коса Ткае 7pcs/set 120g Природна Боја Бесплатен Превозот

DEN 2487.00
DEN 4692.48
-47 %
Од стока


XBL КОСА Клип Во Човечка Коса Екстензии Бразилецот Човечка Коса Remy Коса Ткае 7pcs/set 120g Природна Боја Бесплатен Превозот

Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches
Тежина На Пакет:
120g/set
Бренд Име:
XBLHAIR
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Текстура:
Директно
Материјал Одделение:
Remy Коса
Предмети по Пакет:
7pcs/set
боја тип:
Чиста Боја
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
R

Купувачите избираат и