.

.

032518 нова жешка унисекс жени мажи мали платно рака торба ден спојки торба

032518 нова жешка унисекс жени мажи мали платно рака торба ден спојки торба

DEN 619.20
Од стока


Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Гроздобер
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Унисекс
Чанти Тип:
Ден Канџите
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Повод:
Разноврсна
R

Купувачите избираат и