.

.

Љубовта Телевизија Училиште Идол Проектот Nishikino Маки Седум Среќа Богови Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

Љубовта Телевизија Училиште Идол Проектот Nishikino Маки Седум Среќа Богови Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

DEN 5759.52
Од стока


Материјал : Сатен
Големина : S M L XL XXL
Пакетот Вклучува : Фустан+Shawl+Obi+Престилка
Answer : ___________________________ Note : круна,headwear,перика,чевли, треба да платат за екстра!
Костими Големина Табела : S : Биста(80см) Половината(66cm) на Колкот(88cm) M : Биста(84cm) Половината(70cm) на Колкот(92cm) L : Биста(88cm) Половината(74cm) на Колкот(96cm) XL : Биста(92cm) Половината(78cm) на Колкот(100cm) XXL : Биста(96cm) Половината(82cm) на Колкот(104cm)

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
cc-675
Знаци:
Nishikino Маки
Материјал:
Сатенски
R

Купувачите избираат и