.

.

Љубовта Телевизија Сонце Mari Ohara Божиќ БОЖИЌ Хорот Tee Цевка на Врвот Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

Љубовта Телевизија Сонце Mari Ohara Божиќ БОЖИЌ Хорот Tee Цевка на Врвот Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

DEN 6336.00
DEN 8447.52
-25 %
Од стока


Материјал : Памук+Печатени ткаенини+Chiffon предиво+Зајакот коса+Униформа платно
Големина : XS S M L XL Прилагодите
Ако изберете една големина,ве молиме да ни кажете вие висина,тежина,половината,биста,хип мерки за сопствени направени.
Пакет Вклучувајќи : Блузи+Здолниште+Neckwear+ Bowknot+ Појас+ Значка+ Шапка+Цвет+Чорапи+Armlet+ Oversleeve
Костими Големина Табела : XS : Биста=74-78cm,Половината=58-62cm,Хип=80-84cm,Висина=148-152cm S : Биста=79-82cm,Половината=63-66cm,Хип=85-88cm,Висина=153-157cm M : Биста=83-86cm,Половината=67-69cm,Хип=89-92cm,Висина=158-162cm L : Биста=87-90cm,Половината=70-73cm,Хип=93-96cm,Висина=163-167cm XL : Биста=91-94cm,Половината=74-77cm,Хип=97-100cm,Висина=168-172cm
shipping Policy
Ние Брод на Светот
Објектите се превозот од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена.
Факултативна Превозот Методи
Ако сакате побрзо превозот и како да се користи Експрес сервис како EMS, UPS-от, DHL, TNT, FEDEX, ќе им понуди конкурентна цена со попуст, ве молиме контактирајте не за понатамошни информации. Во нормална состојба, стоката ќе се доставени во рок од 3-7 работни дена по превозот.

Големина:
XS, S, M, L, XL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
cc-1294
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Mari Ohara
Материјал:
Памук+Печатени ткаенини+Chiffon предиво+Зајакот коса+Униформа платно
R

Купувачите избираат и