.

.

MOTOBOTS 10pcs Црвено и Жолто Мотоцикл Автомобил 48LED LED Пак Сигнал Светлина Опашка Кочница Запре Табличка Светилка Задни светла #CA2376

MOTOBOTS 10pcs Црвено и Жолто Мотоцикл Автомобил 48LED LED Пак Сигнал Светлина Опашка Кочница Запре Табличка Светилка Задни светла CA2376

DEN 1208.00
DEN 1776.00
-32 %
Од стока

Опис : Универзална флексибилни 48 Led диоди мотоцикл светлина лента / опашка кочница стоп светло / претвори сигнал светлина / табличка светлина. Материјал : Мека гумена лента со 3528 SMD и 3014 SMD LED. Фитинг Позиција : табличка светлина. Led светла боја : Црвена за кочница и да престане, Килибар за возврат сигнал. Led количина : 48 SMD (16 LED пак светлина, 32 LED Кочница / Водење светлина). Со 3m dual-страна селотејп, лесно да се инсталира. Црна жица за негативни, црвена жица за црвено светло висока зрак, бела жица за црвено светло ниска зрак, жолта жица за право жолто светло, зелено жица за лево жолто светло Спецификација : Тип : Мотоцикл Светлина Материјал : Мека Гума, пластични Точка Боја : Како што е прикажано LED Кол : 48 LED Type : 32*SMD3014 + 16*SMD3528 светла Боја : 32*Црвена + 16*Килибар Напон DC 12 V Моќност Кабел Должина : Околу 55cm / 21.7" Големина на : 20.5*1.4*0.8 cm / 8*0.55*0.3" Нето Тежина : 0.04 кг / 1.4 оз Пакет Вклучуваат 1x Мотоцикл пак кочница LED лента Светлина

Бренд Име:
MOTOBOTS
Wattage:
-
R

Купувачите избираат и