.

.

Еден Пар Деца Боксерски Ракавици Одговараат на Возраста 5-13 Години за Санда Бокс Сетови Taekwondo Борба против Muay Тајландски Обука Удирање Торба

Еден Пар Деца Боксерски Ракавици Одговараат на Возраста 5-13 Години за Санда Бокс Сетови Taekwondo Борба против Muay Тајландски Обука Удирање Торба

DEN 546.72
Од стока


Еден Пар Деца Боксерски Ракавици Одговараат на Возраста 5-13 Години за Санда Бокс Сетови Taekwondo Борба против Muay Тајландски Обука Удирање Торба
Опис:
Боја : Црна
Материјал : СТП + сунѓерот
Големина : 22*12cm
Деца тип, возраст 5-13, една големина одговара на повеќето
Компримиран сунѓерот внатрешно, мека рачка, тока дизајнира за да се вклопи во вашиот големина
На задната страна на ракавица и рака на згусне пена, и заштита на зглобовите
Дизајни за било бокс тренинг
Пакетот Вклучува :
1 пар Боксерски Ракавици

Применливи Луѓе:
Дете
Материјал:
СТП + сунѓерот
Бренд Име:
МАК
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TY0082
боја:
Црна
Големина:
22*12cm
Деца тип:
Возраст 5-13, една големина одговара на повеќето
R

Купувачите избираат и