.

.

Нов Комплет 10 КОМПЈУТЕРИ R1 L1 R2 L2 LED светлото во дресот на компатибилен ЗА LG LC420DUE 6916L-1214A 6916L-1215A 6916L-1216A 6916L-1217A

Нов Комплет 10 КОМПЈУТЕРИ R1 L1 R2 L2 LED светлото во дресот на компатибилен ЗА LG LC420DUE 6916L-1214A 6916L-1215A 6916L-1216A 6916L-1217A

DEN 1329.60
Од стока


цената за 10 КОМПЈУТЕРИ/set (3*R1 3*L1 2*R2 2*L2)
100% Нов дел
произведено во кина
од кина во светот
совршена Замена ЗА LG 42 инчен 42 LN5300 6916 L-1214 A 6916 L-1215 A 6916 L-1216 A-1217 A
Превозот : DHL 4-8 дена испорака
Со e Packet 8-15 дена испорака
Кина poste воздух mail 1220 дена испорака

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable
Бренд Име:
beented
is_customized:
6916L-1214A 6916L-1215A 6916L-1216A-1217A
Со USB:
6916L-1214A 6916L-1215A 6916L-1216A-1217A
Број На Модел На:
6916L-1214A 6916L-1215A 6916L-1216A-1217A
R

Купувачите избираат и