.

.

Воена Mens Antiskid Платформа Висока Врвот Глуждот Чизми Чипка Вистинска Кожа Војска Пустината Тактички Botas Машки Секојдневен Мартин Чевли

Воена Mens Antiskid Платформа Висока Врвот Глуждот Чизми Чипка Вистинска Кожа Војска Пустината Тактички Botas Машки Секојдневен Мартин Чевли

DEN 6298.00
DEN 8073.60
-22 %
Од стока


Чевли Големина:
6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Пустината Чизми
Број На Модел На:
Нови
Моден Елемент:
Платформа
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
BEKEDEKE
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
R

Купувачите избираат и