.

.

honglue Мото Додатоци За ХОНДА CB400 VTEC на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 CB1300 X4 ЈАМАХА XJR400 KAWASAKI ZRX400 Мотоцикл Светлата Собрание

honglue Мото Додатоци За ХОНДА CB400 VTEC на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 CB1300 X4 ЈАМАХА XJR400 KAWASAKI ZRX400 Мотоцикл Светлата Собрание

DEN 1121.00
DEN 1180.32
-5 %
Од стока

Име на производ : Мотоцикл светлата собранието Напојување : 12 V Реновирање : 100% сосема нов Пакет вклучува : 1 предмет е Применливо модели : За Хонда CB400 VTEC на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 CB1300 X4 Јамаха XJR400 Kawasaki ZRX400 Карактеристики : Водоотпорни, лесно да го инсталирате, нема потреба да се промени. Answer : ___________________________ Note : Оваа светла има три различни квалитетни опции : висок квалитет, низок квалитет, и со многу низок квалитет. Ве молиме изберете при купувањето, бидејќи на различни квалитетот, цената е различен. Ние сме тука да предложиме, па ве молиме да се избираат внимателно, не произведува недоразбирања и непотребни спорови!!!!!!

Температура На Боја:
2000k
Напон:
12V
Бренд Име:
honglue
Lumens:
300lm
Извор На Светлина:
халоген
R

Купувачите избираат и