.

.

1Pair Мотоцикл центарот на Вниманието LED Светлата LED12V 24W Мото Страна Огледало Светла Мотор Возачки Headlamp 6000K Главата Место за Работа Светилка

1Pair Мотоцикл центарот на Вниманието LED Светлата LED12V 24W Мото Страна Огледало Светла Мотор Возачки Headlamp 6000K Главата Место за Работа Светилка

DEN 504.00
DEN 629.76
-20 %
Од стока


1 Pair Мотоцикл центарот на Вниманието LED Светлата LED12 V 24 W Мото Страна Огледало Светла Мотор Возачки Headlamp 6000 K Главата Место за Работа Светилка Карактеристики на Производот : Состојба : Бренд-нови 4pcs висока осветленост LED чип. Може да се користи како фарови, да се помогне светилка. Тоа може да се користи во различни стилови и различни модели на мотоцикли. Производите се инсталирани во следење на ретровизорот. Ноќно возење биде очигледно силна светла Параметар : Светло Моќ : 24 W Актуелната власт : 8 W светла боја : Бела Lumens : 3000 LM Led боја температура : 6000 K-6500 K Средина Температура : -40 ~ +60 степени centigrade Влезен Напон : DC 12 V-85 V LED броеви : 4 LED/еез Материјал : ABS Пластика + Метал Матични животен век : >= 50000 часа Спецификација : за 6.7 cm(L) X 5.6 cm(W) X 4.6 cm(В) Жица Должина : околу 65cm Монтажа дупка со дијаметар : за 11mm Fitment : Универзал ги собере сите светла / центарот на вниманието за мотор, брод, автомобили, камиони Инсталација : Лесно се инсталира, само да го инсталирате на прачка на задните ретровизорите.(ве молиме бидете сигурни дека род дијаметар е 11mm ) Пакет Содржина : 2 buc светлата 1pcs switch-22mm внатрешен дијаметар, поддршка за да се инсталира на φ22mm цевка.

Температура На Боја:
6000K
Напон:
12V
Извор На Светлина:
LED
Lumens:
3000Lm
Бренд Име:
Huiermeimi
Точка име :
Мотоцикл Страна Огледало Светлата
Wattage:
24W
LED броеви:
4 LED/еез
Оперативен Напон:
DC 12~85V
Температура На Боја:
6000k~6500k
Спецификација:
About 6.7cm(L) X 5.6cm(W) X 4.6cm(H)
Материјал:
Метални + Пластика
Примена:
за Универзална ги собере сите светла, центарот на вниманието за мотор
Школка во боја:
Црна
Работа Животниот Век:
>= 50000 часа
R

Купувачите избираат и