.

.

LUCKEASY Не се Лизга Водоотпорен 3D TPO Багажникот се Подигне Товар Мат Рециклирани Трајни производи За BMW X3 09-10 Автомобил-стил

LUCKEASY Не се Лизга Водоотпорен 3D TPO Багажникот се Подигне Товар Мат Рециклирани Трајни производи За BMW X3 09-10 Автомобил-стил

DEN 6239.52
Од стока


Висок Квалитет на Анти Лизга TPO Задните Товар Подлога Килими Водоотпорен Багажникот Мат Лагер За BMW X3 09-10
Сите Еднакви багажникот Душеци се дизајнирани за да ги собере стеблото на просторот и имаат длабоко извајани канали, кои стапица нечистотија, вода, кал и песок. Тие исто така имаат nibs дека се спречи преминот во возило. Еднаквите багажникот мат се дигитално наменета за внатрешни работи и се фах од типот на тастатурата која овозможува апсолутна покриеност и има усна кои одат сите на патот околу тоа да се фатат нешто што може да биде на нозе.
Апликации :
1. Надворешниот гребени содржат течности и чувајте ги подалеку од возилото за внатрешни работи.
2. Флексибилни соединение кое нема да навивам, пукнатина или зацврстуваат дури и во под-нула температури.
3. Текстура заврши и воскресна области се спречи товар од менувањето.
4. Совршен за влечни ништо од градинарство добавувачи за изградба материјали за домашни миленици.
5. Еднакви Багажникот мат заштити возилото товар области од spills нечистотија и валкано и се речиси неуништив.
6.Мириси-неутрални Еколошки
7.Одговара одговара на возилото тип.
8.робустен и високо еластична квалитет.
9.Отпорни против течности како што се масла, киселини, бензин.
10.Против пролизгување површината.

Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
LUCKEASY
Материјал Тип:
TPO
R

Купувачите избираат и