.

.

1PCS Мотоцикл Светла LED 12V 9W Моторни центарот на Вниманието Бела Headlamp Мотор тела Ноќ Возење Светлината Главата Светла Точка Светилка

1PCS Мотоцикл Светла LED 12V 9W Моторни центарот на Вниманието Бела Headlamp Мотор тела Ноќ Возење Светлината Главата Светла Точка Светилка

DEN 389.00
DEN 409.92
-5 %
Од стока


1 PCS Мотоцикл Светла LED 12 V 9 W Моторни центарот на Вниманието Бела Headlamp Мотор тела Ноќ Возење Светлината Главата Светла Точка Светилка 100% Сосема нов LED Светлата Обратна Поларитетот Заштита Вечера Светла, Долго Користење на Живот Ниска потрошувачка на енергија, safety за употреба Лесно да се инсталира, нема инсталација настава Монтажа Завртки не е вклучена Одговара за сите авто автомобил инженеринг возило камион автобус SUV АТВ брод мотор велосипеди со 8мм монтажа дупка Објект спецификите Влезен напон : DC12 V-80 V Оперативни температура : -30~+80 степени centigrade Материјал : пластични + метал + бакар Школка во Боја : Црна Моќ : 9 W светла боја : Бела Забелешка : Мора да се користи во рамките на оценет напон и температура спектар Бидете сигурни дека тоа е исклучете кога инсталирате Обратна Поларитетот Заштита, може да не работи кога погрешно се инсталира (црна жицата се поврзува катоден, црвена жицата се поврзува анодна) ве Молиме да ја прилагодите осветлување на аголот, не го осветлуваат директни на други " очи Пакет Содржина : 2 Парчиња Мотоцикл Фарови

Температура На Боја:
6000K
Напон:
12V
Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
Huiermeimi
Lumens:
900LM
Точка име :
мотор led светла
Оперативен Напон:
DC 12V-80V
површината боја:
Црна
Температурата На Работа:
30~+80 степени centigrade
Материјал:
Пластични + метал
моќност:
9W
боја на светлина:
Бела
R

Купувачите избираат и