.

.

ОЕМ ME999458 6cylinder Целосна Заптивка Сет за мицубиши 6D14-Т

ОЕМ ME999458 6cylinder Целосна Заптивка Сет за мицубиши 6D14-Т

DEN 1889.28
Од стока


ОЕМ ME999458 6cylinder Целосна Заптивка Сет за мицубиши 6 D14-Т

Материјал Тип:
целосна заптивка сет
Име На Модел:
ME999458
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Тежина:
1.8kg
Година:
--
Бренд Име:
ONESIMUS
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Објектот Должина:
56cm
Зафатнина:
CC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
11cm
Нема. на Цилиндри:
6cylinder
Слики:
pls консултирајте се со продавачот да добиете некои слики
R

Купувачите избираат и