.

.

Моторот Клипот Поставен ОЕМ 13216-1720 104mm СПИ за hino виножито AC W06E W06D FC16 W04D 6cylinder

Моторот Клипот Поставен ОЕМ 13216-1720 104mm СПИ за hino виножито AC W06E W06D FC16 W04D 6cylinder

DEN 6706.08
Од стока


Моторот Клипот Поставен ОЕМ 13216-1720 104mm СПИ за hino виножито AC W06 E W06 D FC16 W04 D 6cylinder

Име На Модел:
13216-1720
Зафатнина:
5759CC
Тип На Објект:
Пистонс, Прстени, Прачки & Делови
Објектот Висина:
20cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Тежина:
4kg
Година:
--
Бренд Име:
ONESIMUS
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Нема. на Цилиндри:
6cylinder
Прстен Големина:
2.5*2.0*5.0 мм
R

Купувачите избираат и