.

.

Himstory Барок Кристал Булчински Круна Tiaras Жена Нов Батерфлај Свадба Headwear Кристал Тиара За Невестата Коса Додатоци

Himstory Барок Кристал Булчински Круна Tiaras Жена Нов Батерфлај Свадба Headwear Кристал Тиара За Невестата Коса Додатоци

DEN 725.00
DEN 763.20
-5 %
Од стока


Предмет Тип : коса круна/Коса Tiaras ,Користам црна bobpins поправи на косата
Димензии : Висина aprox 7cm ,со Дијаметар од 16.5 cm
Материјал : Rhinestones ,Cyrstal .Вештачки Бисер
Позлата : злато позлата со цинк легура
Пакување : Polybag пакување

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
HIMSTORY
Број На Модел На:
A0004
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Тип:
Tiaras
боја:
злато обложено со јасни камења
Големина:
diamater 16.5 см ,висина aprox 7cm
Материјал:
Цинк Легура ,Articial бисер ,rhinestones итн
Пакување:
Polybag
позлата:
Злато Позлатен
Повод:
Свадби,Proms,Партии или други специјални прилики
поправи:
Користете црно bobpins поправи на косата
Еколошки Стандарди:
Противалергиски, Олово, Никел слободни
Накит Тип:
Косата круна ,не може да се наведнуваат
R

Купувачите избираат и