.

.

Универзална Црна 41-43mm Светлата Светилка Планината Заградата Вилушка Стеги Мотоцикл За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Туринг Cruiser

Универзална Црна 41-43mm Светлата Светилка Планината Заградата Вилушка Стеги Мотоцикл За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Туринг Cruiser

DEN 976.00
DEN 1027.68
-5 %
Од стока

Состојба : Нова Количина : 1pair боја : црна Внатрешна diamater : 41-43mm Материјал : Метал големина : како што е прикажано на слика Карактеристики : Светлата Загради за 41-43mm предници. Светлата вилушка монтажа голема заграда, издржливи и долготрајни Совршен за вашиот Кафе Тркачи и Сопствени Проект Fitment : Универзална Одговара За Мотор со 41-43mm Гранки, како што се Хонда, Kawasaki, Suzuki, Јамаха, Триумф и Харли, итн.со 41mm-43mm вилушка цевки.

Бренд Име:
MAIZHI
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
R

Купувачите избираат и