.

.

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за Hyundai Sonata ну 2004 2005 2006 2007 2008 2009

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за Hyundai Sonata ну 2004 2005 2006 2007 2008 2009

DEN 1680.00
Од стока

кога ќе Испраќањето на твојот ред.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба! ние може да направите и двете левата рака диск(како САД/Европа ) и десната страна диск (како велика БРИТАНИЈА/AU/ЈАПОНИЈА)
Ова е сликата за Hyundai Sonata ну 2004 2005 2006 2007 2008 2009
имаме овие бои можете да изберете
Има слики и вистината за десната рака диск
Има слики и вистината за Левата рака диск
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 daysof приемот и во оригиналното пакување
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.

Големина:
left hand drive, right hand drive, note me color please
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
R

Купувачите избираат и