.

.

Преносни Воздушниот Компресор Пумпа 150PSI 12V - Дигитален Гуми Inflator - Авто Гуми Пумпа со Итни Led Осветлување и Долг Кабел

Преносни Воздушниот Компресор Пумпа 150PSI 12V - Дигитален Гуми Inflator - Авто Гуми Пумпа со Итни Led Осветлување и Долг Кабел

DEN 1457.00
DEN 1583.52
-8 %
Од стока


Спецификација :
▪️ Извор На Енергија : 12 Volt
▪️ Моќ : 120 W
▪️ Материјал : ABS Пластика & Тешки Метали
▪️ Екранот Единица : PSI, KPA, БАР, KG / CM⊃2;
▪️ Притисок : 150 PSI
▪️ Проток : 35 L / мин
▪️ Кабел должина : 11.5 ft (3.5 m)
▪️ Ниво на бучава :
▪️ Континуирано работи време : 10 мин.
Пакетот вклучува :
▪️ 1 x Дигитален Воздушниот Компресор
▪️ 1 x Парче Осигурач
▪️ 3 x Дополнителни Млазници
▪️ 1 x Упатство

Тип На Објект:
Пумпи
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Дијаметар:
11cm
Напон:
12V
Приклучок Тип:
EU
Материјал Тип:
ЧЕЛИК ПЛАСТИКА
Име На Модел:
2018
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
haifei
Објектот Тежина:
1.1kg
R

Купувачите избираат и