.

.

Нови Супер 8ch Full hd 4MP Надзор и CCTV DVR H. 264 Видео Рекордер AHD Отворено Метал Куршум Безбедносна Камера Систем за Полнење

Нови Супер 8ch Full hd 4MP Надзор и CCTV DVR H. 264 Видео Рекордер AHD Отворено Метал Куршум Безбедносна Камера Систем за Полнење

DEN 21475.00
DEN 24970.56
-14 %
Од стока

Систем Карактеристики :
Со користење на Најновите Високи Перформанси Сензор, Супер HD 4 MP 2688*1520 Слика. DVR Рекорд Репродукција Full HD 4 MP.
Поддршка Движење Откривање на Снимањето Алармот ,E-mail Аларм . Многу Лесно за инсталација на Системот за полнење & операција, Plug and play!
Мулти-јазик Оперативен Систем : англиски, фински, француски, германски, грчки, италијански,Јапонски.Полски, португалски, руски, шпански, Тајландски, Поедноставен, турски итн.
Поддршка IR-НАМАЛУВАЊЕ на Двоен Филтер Прекинувач, Ден и Ноќ да се Постигне Мониторинг, Боја е Не Делумни Боја Нарушување;
4 Милиони Пиксели HD Видео Пренос на Ниска Цена, Долго Растојание, Без Одлагање, Висока Ефикасност, Анти-Притискање и Лесно да се Спроведе
Мултиплексирање работата : Преглед, Снимање, Репродукција, резервна Копија, Мрежа во живо, Mobilephone Приказ; Сите операции се независни Едни од Други.
Компресија алгоритам надгради за да се H. 264 Висок Профил, Повеќе напредни Видео Компресија техника го прави кодот поток намали за најмалку 30%.
Поддршка мобилни монитор (i Phone, Android).
На Кино работата : Преглед, снимање, репродукција, резервна копија, мрежа телевизија, мобилен телефон ги видите сите операции се независни од; едни со други.
Поддршка на многу снимање на сцени : Авто-продолжување на снимање, мерење на времето за снимање, движење откривање на снимањето.
На Репродукцијата на владата за поддршка на нормална игра, брзо се игра, брзо назад игра, прирачник и единствена рамка игра.
Многу копија уред : USB флеш еден диск, USB HDD преносни и со мрежа.
Авто обнова на власт по еден Систем моќ reconnected, и да се вратите на претходно моќ-надолу државата
Сосема Нова Графика оперативен интерфејс дизајн, да те Искуство Лесно и Удобно.
HD AHD Камера Карактеристики Главниот Чип со Високи перформанси
NVP2475 H Најновите Супер процесор Image Sensor 1/3"OV4689 4 MP 4 MP Ефективни Пиксели ПАЛ : 2688(H)*1520(V)@25fps
NTSC : 2688(H)*1520(V)@30fps Сигнал Системот PAL/NTSC Max Пренос на Далечина Заеднички 75-3 Кабел може да биде до 500m HD големина на Леќа 4mm/6mm/8мм Default : 6mm (Ако треба да се замени други леќа,ве Молиме дај ми порака во ред ) 4 MP HD IR-НАМАЛУВАЊЕ на Авто.

Изгради-во HDD:
Никој
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
боја:
Бела
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
8pcs
Должина на кабел:
20м
Бренд Име:
ASECAM
Број На Модел На:
AS613PX8Y
Камерата Резолуција:
Супер 4MP 2688(H)*1520(V)
Сигнал Систем:
PAL/NTSC
Тип:
системи за видео надзор камера систем
Стил:
безбедносната камера систем
Мулти-јазик Оперативен Систем:
Англиски,фински,француски,германски, италијански,полски, руски, шпански,итн
P2P Далечинско Гледање:
Поддршка
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Андроид,iPad
E-mail alert Откривање Движење:
Поддршка
DVR Снимање и Репродукција:
HD 4MP Висока Резолуција
Домување Материјал:
Алуминиум-легура Метал
R

Купувачите избираат и