.

.

8CH 4G GPS, WIFI MDVR МОБИЛНИ DVR ФАБРИКА АВТОМОБИЛ DVR АВТОБУС/КАМИОН remoto следење и psitioning ntsc/pal mdvr

8CH 4G GPS, WIFI MDVR МОБИЛНИ DVR ФАБРИКА АВТОМОБИЛ DVR АВТОБУС/КАМИОН remoto следење и psitioning ntsc/pal mdvr

DEN 9576.00
DEN 10080.00
-5 %
Од стока


1.поддршка 8ch видео&аудио синхрони текст,1ch видео &аудио синхрони текст,1ch видео&аудио синхрони излез;1ch vga излез,1ch av излез;
2.видео компресија користење h.264 алгоритам,системот има 8ch ahd720p&8ch d1 (support8ch ahd960p автомобил камера/8ch ahd720p автомобил камера/d1 автомобил камера;
3.h.264 видео компресија,Linux систем,Hi3521 процесор;
4.8~36 V широк напон за напојување.
5.со одлична вандалот отпорни,splashproof,dustproof функции.
6.поддршка 2.5 инчен хард диск(максимален 2 Tb Складирање)+1pcs 128g sd картичка;
7.Автоматско ресетирање;систем ќе се опорави за снимање на видео држава брзо откако на власт е повторно;дури и размена на инстант исклучување не влијаат на снимениот видео;
8.со целосно затворен за заклучување дизајн,тоа може да го спречи човекот-направени саботажа ефикасно;поддршка на глувчето оперативен;
9.поддршка на сите возила,вклучувајќи автобуси,такси,камион,училишниот автобус,итн;
10.поддршка за 4 G GPS, WIFI со Далечинско следење и позиционирање;

Комуникациски Интерфејс:
RS232
Двонасочна Аудио:
Yes
Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Мрежен Интерфејс:
4G
Хард диск од Тип Интерфејс:
SATA
Аудио Излез:
1CH РКА
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Хард Диск Големина:
2.5
Број На Модел На:
LSZ-A6608HG-L-F
Аудио влез:
8 канал
IP Режим:
Статичка IP адреса
Видео Стандард:
NTSC
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА
R

Купувачите избираат и