.

.

27pcs/set Писмо & Челик Печат Умре Удар Алатка Поставите Метал Случај Накит Одлуки Алатки

27pcs/set Писмо & Челик Печат Умре Удар Алатка Поставите Метал Случај Накит Одлуки Алатки

DEN 647.52
Од стока

Карактеристики : Добро Направени, Трајни Сет На Поштенски Марки
Компактна големина на кутија, не заземаат многу простор
Совршен за прилагодување на накит и други предмети
Професионален квалитет, Хром Vanadium Челик Големина : како на сликата show Note : Поради рака мерка, големината може да се 1 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Објектот Тежина:
500g
Накит Алатки & Опрема Тип:
алатка за поставување
Материјал:
Метал
R

Купувачите избираат и