.

.

GUFEATHER L48/накит додатоци/Накит декорација/diy обетки наоди/ tassels цвеќиња/Brooch производство/Облека одлуки

GUFEATHER L48/накит додатоци/Накит декорација/diy обетки наоди/ tassels цвеќиња/Brooch производство/Облека одлуки

DEN 86.40
Од стока


Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
L48
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
GUFEATHER
Објектот Должина:
4.2cm
Објектот Дијаметар:
4.2cm
Производ Карактеристики:
Цвеќиња tassels
Објектот Ширина:
4.2cm
Накит Наоди Тип:
Цвеќиња
R

Купувачите избираат и