.

.

100Pcs Избрани Големини на Сребрена Лента Менгеме Крајот Crimps Поставува во Кутијата за Накит Одлуки

100Pcs Избрани Големини на Сребрена Лента Менгеме Крајот Crimps Поставува во Кутијата за Накит Одлуки

DEN 383.52
Од стока

Големина : околу 6~8мм широк, 8mm,10мм,13mm,20mm,25мм долго, 5mm дебелина, дупка : 1~2mm. Вкупно 100pcs во 1 кутија. Материјал : Железо; Употреба : Terminators. Голема завршетоци за панделка, чипка, кожа рамниот глас и да го обележите завршува. Тој нуди многу тесни и удобно се вклопуваат на. За професионална употреба и за домашна употреба. Забите на двете страни за подобар стисок; Многу апликации вклучувајќи накит и ознаки, Имајте на ум : на слика прикажана е застапеноста на објектот, ќе добиете од вистинската големина на предмети. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи. Ве молиме двојно проверите големините пред купување.

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Железо
Материјал:
Метал
Бренд Име:
двојно еден
R

Купувачите избираат и