.

.

Тибетската Стил Мушка Капи, Доведе Слободни & Никел Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Црвено Бакарна боја, Големина: за 12mm долго, 11.5 mm широк,

Тибетската Стил Мушка Капи, Доведе Слободни & Никел Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Црвено Бакарна боја, Големина: за 12mm долго, 11.5 mm широк,

DEN 752.00
DEN 1074.72
-30 %
Од стока


Тибетската Стил Мушка Капи, Доведе Слободни & Никел Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Црвено Бакарна боја
Големина : за 12mm долго, 11.5 mm широк, дебелина 3мм, дупка : 3мм
мушка капи додадете елегантна завршница на стакло и камен монистра или образован слатководни бисери. тие може да се насочи вниманието се фокусира на специјалност акцент монистра во вашиот накит дизајни, исто така се од голема помош при мешање мали мушка изолација со големите дупка монистра.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
RLF10597Y-НФ
Објектот Тежина:
327g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
црвено бакар
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
Petal Стил:
5-Petal
единица:
800pc
Материјал:
Легура
R

Купувачите избираат и