.

.

1meter 10*2mm Рамен Стп Кожа Кабелот За Diy Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Јаже Кабелот Материјал Додатоци Bijoux

1meter 10*2mm Рамен Стп Кожа Кабелот За Diy Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Јаже Кабелот Материјал Додатоци Bijoux

DEN 90.00
DEN 109.92
-18 %
Од стока

метар метар метар метар метар
1meter 10*2mm Рамен Стп Кожа Кабелот За Diy Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Јаже Кабелот Материјал Додатоци Bijoux
количини : 1meter
боја : како на сликата прикажани
големина : 10*2mm
материјал : стп кожа кабелот
стил : мода рамен кожа кабелот
употреба : за diy хривнија ѓердан накит наоди
состојба : нова шема
Конверзија : 1 во ch = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инчен

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
100cm
Производ Карактеристики:
станот кожа кабелот
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
станот кожа кабелот
Бренд Име:
LEZAM
Материјал:
кожа
боја:
како слика се прикажани
Големина:
10*2mm
Материјал:
стп кожа кабелот
Стил:
моден рамен кожа кабелот
Употреба:
за ѓердан хривнија накит наоди
R

Купувачите избираат и