.

.

железо цвет мушка капи, Метал, 6.5x7mm, дупка: 1mm

железо цвет мушка капи, Метал, 6.5x7mm, дупка: 1mm

DEN 557.00
DEN 856.80
-35 %
Од стока


Железо Цвет Мушка Капи, Platinum
Големина : за 6.5 mm во дијаметар, 7mm дебели, дупка : 1mm.
Мушка капи се користи за "рамка" монистра со металик боја и детали. Секое лежиште капа е конкавна да се одржи овална и круг монистра во нивните галење.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
IFIN-015Y-N
Објектот Тежина:
358g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Метал
Petal Стил:
4-Petal
единица:
2000pc
Материјал:
Железо
R

Купувачите избираат и