.

.

Трговија на големо w313 цвет 18mm кристал метал snap копчето за Нараквица Ѓердан Накит За Жените накит, Модни додатоци

Трговија на големо w313 цвет 18mm кристал метал snap копчето за Нараквица Ѓердан Накит За Жените накит, Модни додатоци

DEN 60.00
DEN 72.00
-17 %
Од стока


30мм метал snap копчето

Бренд Име:
LUWELLEVER
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
2inch
Производ Карактеристики:
18mm20mm метал копчето
Објектот Дијаметар:
2inch
Објектот Висина:
2inch
Објектот Должина:
2inch
Објектот Тежина:
6g
Број На Модел На:
18mm20mm метал копчето
Тип На Објект:
накит наоди
R

Купувачите избираат и