.

.

8Seasons Цинк Базирани на Алуминиумски Конектори Наоди Мајката Птица Антички Сребрен Цвет Врежан Најдобар Подарок 54mm x 27mm - 51mm x 30мм, 10PCs

8Seasons Цинк Базирани на Алуминиумски Конектори Наоди Мајката Птица Антички Сребрен Цвет Врежан Најдобар Подарок 54mm x 27mm - 51mm x 30мм, 10PCs

DEN 89.00
DEN 112.80
-21 %
Од стока


Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : )
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време. Ви благодариме за вашата поддршка! -Плаќање Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Aliexpress Зачувам преку Visa,master Card,QIWI,Wstern Унија,и Банкарски Трансфери. -Превозот Секој ред се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, каде и да го достигне секој клиенти рака.
-Повратни информации Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да контакт кога се сретне некој проблем, ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, како и сите несреќи ќе се реши .

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
55.0g
Број На Модел На:
B0081021
Производ Карактеристики:
Мајка
Објектот Должина:
3cm
Објектот Ширина:
5.4cm
Бренд Име:
8Seasons
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
2.7cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
R

Купувачите избираат и