.

.

Трговија на големо 50pcs/многу Злато Сребрена Боја Бакар Лотос Цвет Filigree Крајот Капи одговара 12mm Бисер Монистра DIY Накит Одлуки Наоди

Трговија на големо 50pcs/многу Злато Сребрена Боја Бакар Лотос Цвет Filigree Крајот Капи одговара 12mm Бисер Монистра DIY Накит Одлуки Наоди

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Од стока


Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
F5200
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
lacoogh
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Мушка Капи
Објектот Тежина:
40g
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
0inch
боја:
Злато/Родиум/сребрена/античкиот бронза/Розово злато/gunblack Позлатен
Од Дијаметар:
13*6mm
Облик/Шема:
filigree цвет мушка капа
Количина:
50pcs/многу
Тип На Објект:
Накит Наоди & Додатоци
Функција:
цвет мушка капи
дизајн:
бакар монистра капи
Стил:
crimp&крајот монистра накит материјали
Тип:
накит наоди рамки круг ќорци
Употреба:
cabochon база поставување
R

Купувачите избираат и