.

.

железо filigree мушка капи, Метална боја, цвет, за 8мм во дијаметар, дупка: 1.2 mm

железо filigree мушка капи, Метална боја, цвет, за 8мм во дијаметар, дупка: 1.2 mm

DEN 311.00
DEN 443.52
-30 %
Од стока


железо filigree мушка капи, Метална боја, цвет
Големина : за 8мм во дијаметар, дупка : 1.2 mm.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
e116
Објектот Тежина:
209g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Метал
Petal Стил:
4-Petal
единица:
2000pc
Материјал:
Железо
R

Купувачите избираат и