.

.

Квалитетот Акрилик Куп Шишиња Рек Накит Модел Организатор Чадор Складирање Стојат Носителот

Квалитетот Акрилик Куп Шишиња Рек Накит Модел Организатор Чадор Складирање Стојат Носителот

DEN 2435.00
DEN 2563.20
-5 %
Од стока


Материјал : Акрилик
Боја : Јасно
Големина : за 40cm W x 13cm D x H 15cm
Пакет Се Вклучени :
1 buc јасно акрилик екранот стојат
(Без чадор и други додатоци се вклучени,само за да прикаже референца)
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Пакет не се вклучени било екранот додатоци. (Никој накит вклучени)

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
15cm
Објектот Должина:
40cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Материјал:
Акрилик
Објектот Ширина:
13cm
Број На Модел На:
OD102
Производ Карактеристики:
акрилик носител на
боја:
Јасно
совети:
ние само го продаде јасно акрилик екранот стојат
R

Купувачите избираат и