.

.

Бижутерија Поставите Ѓердан Earring Африкански Дубаи Злато Боја На Водена Капка Голема Pendant За Жените Партија Свадба Накит Сет

Бижутерија Поставите Ѓердан Earring Африкански Дубаи Злато Боја На Водена Капка Голема Pendant За Жените Партија Свадба Накит Сет

DEN 382.00
DEN 733.92
-48 %
Од стока


Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earring
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
LM-TL200132
R

Купувачите избираат и