.

.

150Pcs/Set 3D Златна Легура Помине Уметност Налепници Украси Мало Парче DIY Помине Додатоци Занает Со Кутија Божиќ Помине Уметност Оркестарот

150Pcs/Set 3D Златна Легура Помине Уметност Налепници Украси Мало Парче DIY Помине Додатоци Занает Со Кутија Божиќ Помине Уметност Оркестарот

DEN 172.00
DEN 191.52
-10 %
Од стока


Употреба :
1. Користење со Ноктите Лепак или Други Гел Систем.
2. Потоа притиснете го помине уметност декорација на вашите нокти.
Спецификација :
Боја : Златна
Материјал : Алуминиумски
Големина : Како што сликите покажуваат
Кутија со дијаметар : За 60mm
Количина : Прибл.150 Pcs/Set
Дизајн : Морска Ѕвезда/Shell/Дрво/Лист.итн.
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm
Карактеристики :
Лесна примена.
Овие се навистина забавно да се носат и се погледне фантастични на вашите нокти.
Тие се идеални за помине уметност и може да се користи на акрилик/гел ноктите.
Тие, исто така може да се користи за други занает идеи, scrapbooking, декорирање мобилни телефони итн.
Пакетот Вклучува :
1x Сет на Мали 3 D Помине Уметност Декорација(150 Pcs) Со кутија
Плаќање : (како на сликата покажува)
Ние поддршка на методи за плаќање.
1. Пари објавени за нас откако ќе се потврди на испорака или времето за испорака е завршена.
2. Откако ќе го откажаа нарачката, Aliexpress систем ќе ви вратат во рок од 7-15 дена.
Превозот : (како на сликата покажува)
1.Кога ќе нарачате,ве Молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
150pcs/set
Стил:
Моден
Бренд Име:
BEAUTY7
Големина:
As the picutre show
Број На Модел На:
SKU
Материјал:
Легура
Тежина:
15g
дизајн:
Морска Ѕвезда/Shell/Дрво/Лист
Тип:
3d легура помине уметност
Употреба:
DIY помине уметност декорации
feature1:
ноктите налепница божиќ
feature2:
помине уметност додатоци
Feature3:
помине уметност налепници
Feature4:
Божиќ Помине Уметност
feature5:
Помине Уметност Налепница Decal Нокти
Количина:
1set
R

Купувачите избираат и