.

.

36pcs/set Табла Налепница Занает Кујна Тегли Организатор Labels Chalkboard Креда Одбор Налепница, 5cm x 3.5 см Црна Одбор

36pcs/set Табла Налепница Занает Кујна Тегли Организатор Labels Chalkboard Креда Одбор Налепница, 5cm x 3.5 см Црна Одбор

DEN 36.00
DEN 37.92
-5 %
Од стока


Ние го прават нашите најдобри за да се направи фотографија, блиску до реалниот предмети. Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Овие chalkboard labels се направени со контакт хартија и направени во прилично остро етикети. Повеќекратна употреба на повеќе површини и може да се користи. Само излупете го повлече еден агол и место за складирање за отпадоци, мејсон тегла, контејнери. Повеќе намени : тегла, сад, складирање бин ви Помогне да организира Материјал : Контакт хартија Секоја етикета големина : 50 * 35mm(L * W) Пакет се Вклучени : 36 * Табла Налепници Labels

Број На Модел На:
T4T121W-1
Материјал:
Материјал
Бренд Име:
JESJELIU
Повеќе намени:
jar, сад, складирање бин
Материјал:
контакт хартија
Секоја етикета големина:
50 * 35mm(L * W)
Пакет Се Вклучени:
36 * Табла Налепници Labels
Type1:
chalkboard
Type2:
Тагови, Налепници
type3:
Налепници
type4:
шише налепница
type5:
Дома Декор
type6:
Етикети Налепници
R

Купувачите избираат и