.

.

Вистинско Светло-Темно Розова Природни Мачка Очи Камен Алка Нараквица ,Парична Казна Опал Алка Накит Среќа Подарок За Жената Да Се Откажат Превозот

Вистинско Светло-Темно Розова Природни Мачка Очи Камен Алка Нараквица ,Парична Казна Опал Алка Накит Среќа Подарок За Жената Да Се Откажат Превозот

DEN 291.00
DEN 415.68
-30 %
Од стока

Вистинско Светло-Темно Розова Природни Мачка Очи Камен Алка Нараквица ,Парична Казна Опал Алка Накит Среќа Подарок За Жената Да Се Откажат Превозот

Гем Боја:
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BT014
Бренд Име:
STKMSRJEWELRY
Метали Тип:
Никој
Се Променливи Во Големина:
No
Certificate Type:
CNAS
Дијаметар:
54mm-64mm
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
опал
R

Купувачите избираат и