.

.

NeuroSky мобилната верзија brainwave слушалки со Bluetooth brainwave контрола на умот

NeuroSky мобилната верзија brainwave слушалки со Bluetooth brainwave контрола на умот

DEN 9120.00
Од стока


Добредојдовте на Sichiray ! Со почит од Кина. Џејсон Април 12, 2018.
Пакување Листа : Mindwave слушалки*1, Адаптер*1
Ве молиме контактирајте со нас за туториал или референтни документи, доколку е потребно.
Испорака
1.Нормално, ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 1-3 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress.
2.Ние го избере Aliexpress стандард превозот како нашиот главен превозот метод(докажано да биде многу ефикасен и сигурен). Ако сакате да изберете и други шпедиција, ве молиме контактирајте со нас однапред.
3.Ве молиме проверете дали стоката е во добра состојба и да се пријавите пред испорака човек го остава.Ако најдете производот е изгубена или оштетена на начин. Ве молиме да земете во фото и нека испорака мажи потврдуваат тоа. Потоа ние ќе ви помогнат нека шпедиција компензира вас.
За Русија : Купувачи треба да се пополни вашиот англиски јазик со Полно Име на Примачот, или може да не ја прими бидејќи на пост политика во вашиот counry.
Гаранција
1. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно (Додатоци доаѓаат со 3-месеци гаранција).На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.

Камера Опремена:
No
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Mindwave Мобилни Слушалки
Бренд Име:
SICHIRAY
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
R

Купувачите избираат и