.

.

2 ПАРЧИЊА Оригинални ВЕНТИЛАТОР ЗА Sunon PMD1207PTV1-А 7025 магнетни levitation одржување имајќи голема воздух за јачина на 7CM фан 70x70x25mm

2 ПАРЧИЊА Оригинални ВЕНТИЛАТОР ЗА Sunon PMD1207PTV1-А 7025 магнетни levitation одржување имајќи голема воздух за јачина на 7CM фан 70x70x25mm

DEN 490.00
DEN 576.00
-15 %
Од стока

Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. (2) Во принцип, ние изберете кина пост воздух mail. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.

Сечилото Количина:
YINWEITAI, PMD1207PTV1-A
Линии:
4 Линии
Тип:
Фан
моќност:
3W
Примена:
Процесор
Бренд Име:
YINWEITAI
Моќ Интерфејс:
4PIN
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Heatsink Материјал:
Пластични
Бучава:
30dBA
Пакет:
No
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
1200rpm
R

Купувачите избираат и