.

.

ADDA AB1512HX-AEB ZN6 12V 0.50 НА KUC1012D-AL94 ладење вентилатор ЗА HP 4PZN6FATP10 сите во една машина фан

ADDA AB1512HX-AEB ZN6 12V 0.50 НА KUC1012D-AL94 ладење вентилатор ЗА HP 4PZN6FATP10 сите во една машина фан

DEN 769.00
DEN 854.40
-10 %
Од стока


Бренд Име:
ADDA
Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
KUC1012D-AL94
Тип:
Фан
R

Купувачите избираат и